KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16802018
nr 1680 2018
Carin Beije, Hustak "Tyska Brinken". Signerad a tergo, daterad, 2019. Olja på duk, 64x91 cm, yttermått inklusive ram: 71x98 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:05:47
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm